NyitólapRegisztrációBelépés Üdvözöllek Vendég | RSS Csütörtök, 2024-04-25, 18:00
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Riddick buhera » DVD lejátszók és házimozirendszerek » Pioneer » Pioneer DV-220
Pioneer DV-220
RiddickDátum: Hétfő, 2010-03-01, 09:41 | Üzenet # 1
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 54
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Pioneer DV-220V DVD-lejátszó
Lejátszó tulajdonságai:
- DivX/MPEG4, JPEG, MP3, SVCD, Video CD, WMA lejátszása
- CD-R, CD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD-R, DVD-RW kezelése
- Koaxiális, Komponens, SCART, USB csatlakozók
- Dolby Digital dekóder

Letöltések Pioneer DV-220 típushoz:
Original firmware
StM V1.0 firmware
Javított firmware (nagyobb felirat)
Olvasd el! - PIONEER legyen a lemez neve!

 
RiddickDátum: Hétfő, 2010-03-01, 11:49 | Üzenet # 2
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 54
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Változások az fw-ben!

Javított firmware változásai:
(Forrás: StM féle YKD9615B_V10_CP1252.zip)
- Bejelentkező képernyő cseréje
- Ékezetek javítása az OSD betűkészletében
- Nagyobb méretű, 2 körvonalas betűkre cserélt feliratok
- cp1250-es (Közép-Európa) fontkészlet

 
AirDátum: Hétfő, 2010-03-01, 14:13 | Üzenet # 3
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia!

Az lenne a kérdésem, hogy lehet-e azon módosítani, hogy a fájlböngészőben ne csak 14 karakter jelenjen meg a fájlok nevéből, illetve, hogy a fájlnevekben szereplő ékezetes karaktereket is jelenítse meg.
Ez a két "kardinális" problémám lenne a lejátszóval.

Előre is köszi.

ui: A pioknál elő szokott fordulni firm frissítés közben elhalálozás, mint régebben a Yamadáknál volt?

 
RiddickDátum: Hétfő, 2010-03-01, 14:52 | Üzenet # 4
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 54
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia!
Nem tudom ilyen mélységig visszafejteni a firmware-t, a Pióknál különösen nem. A PioneerFAQ-n sem emlegetnek ékezetes hosszú fájl neveket, pedig ők a Pioneer guruk.
Nem jellemző a firmware frissítés közbeni lefagyás, de természetesen semmi sem kizárt. Nem véletlen, hogy "Mindenki csak saját felelősségre" szöveggel szokták zárni az fw-ék mellé csatolt Readme-ket. Azért ha mégis megtörténne a baj, akkor (a Mediatek chip-es alaplap miatt) vissza lehet tölteni az eredeti gyári fw-t, igaz, ahhoz egy speciális soros kábel is szükséges.
 
RiddickDátum: Hétfő, 2010-03-01, 16:10 | Üzenet # 5
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 54
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (Air)
Akkor a fenti kérdések megoldásáról ne is álmodjak?

Nem szabad feladni az álmokat, előbb-utóbb megvalósulnak. Egyes Pióknál (pl. 410-es) már 42 karakteres a fájlnév, talán erre is sor kerül.
 
AirDátum: Hétfő, 2010-03-01, 20:24 | Üzenet # 6
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
A PioneerFAQ-sokkal fel lehet venni a kapcsolatot valahogyan?
Megpróbálnék tárgyalni velük. biggrin
 
RiddickDátum: Kedd, 2010-03-02, 07:08 | Üzenet # 7
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 54
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Esetleg az StM V1.0 féle Readme-ben található support@pioneerfaq.info email-re írhatnál.
 
AirDátum: Hétfő, 2010-03-15, 17:21 | Üzenet # 8
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Köszi.

Hozzáadva (2010-03-15, 17:21)
---------------------------------------------
Szia!

Bocsi, hogy nagyon eltüntem, de beteg voltam. Írtam ma a PioFAQ-nak arra a címre amit adtál, remélem válaszolnak. Nálad esetleg van valami fejlemény?
Előre is köszi.

 
ProbertDátum: Hétfő, 2010-04-05, 18:39 | Üzenet # 9
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 7
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Heló! Tudom ez nem a Pioneer DV-400 topikja, de nem tudtam máshova írni. Rokonom felhomályosított, hogyha frissítem a Pioneer DV-400 asztali lejátszóm firmware-jét, akkor azzal megnövelhető az srt feliratfájlok betűmérete. Annyit szeretnék kérni, hogy készítenél e egy olyat, amelyikben a magyar ékezetes betűkészlet mérete 30-as. Mert nekem amit innen le tudok tölteni, 32-es az nagy. A plasma tv-men a 32-essel a "j,g,y" betűk alsó szára kilóg, ha kétsoros a felirat, tehát nem látszik. A gyári, ha jól tudom 20-as. Rokonom küldött egy 28-as méretű magyar ékezetes betűkészletet, de azt még mindig kicsinek találom. Nagyobbat nem találtunk sehol, csak a 32-est.
Esetleg letölthetővé tennél-e egy 30-as méretű magyar ékezetes készletet, hogy magam bele tudjam szerkeszteni az MTKReMaker programmal.

Segítségedet előre is köszönöm!

 
RiddickDátum: Hétfő, 2010-04-05, 18:47 | Üzenet # 10
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 54
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia!
Kb. 1 óra múlva belinkelem ide az fw-t.
 
RiddickDátum: Hétfő, 2010-04-05, 19:30 | Üzenet # 11
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 54
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Van a zip-ben egy readme fájl, abban találod a különbségeket a gyárihoz képest.
Letöltés: Pioneer_DV-400V_pr01.zip
 
ProbertDátum: Hétfő, 2010-04-05, 20:02 | Üzenet # 12
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 7
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Nagyon köszönöm! Azonnal irom lemezre és frissítem is, hogy kipróbáljam. biggrin

Hozzáadva (2010-04-05, 20:02)
---------------------------------------------
Fel is raktam. Nagyon király a betűméret. Csak annyit vettem észre, hogy a te általad belinkelt firmware-ben a felirat magasabban van mint amit én felraktam. Ezt valahogyan lejjebb tudom mozgatni a MTKReMaker programmal? Mert az jobban tetszik, hogy a tv szegélyéhez közelebb van. Annyiszor nem szeretnélek zargatni, hogy az igényeimnek megfelelően be tudjuk lőni.

 
RiddickDátum: Kedd, 2010-04-06, 06:17 | Üzenet # 13
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 54
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Ha eltaláltam a megfelelő kijelölő keretet, akkor ennél az fw-nél lejjebb kerül a felirat.
Informálj légyszíves a mértékéről.
Letöltés: Pioneer_DV-400V_pr02.zip
 
ProbertDátum: Kedd, 2010-04-06, 09:39 | Üzenet # 14
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 7
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Nagyon szépen köszönöm ezt is elmentem magamnak! De később átfutottam a dvd beállítás menüjét, és megleltem a divx opcióban a felirat pozició mozgatását. A -30-as pozició jónak tűnik. Elnézést a dupla munkáért. Nagy volt a hév a sikeres telepítés és működés után, ezért akkor csak azokat a funkciókat néztem és változtattam (felskálázás és képformátum) amiket régebben is.
Még1x óriási köszönet a dupla melóért!

Kipróbálom ezt is, hogy informálni tudjalak, hogy jó e a pozició alapban is.

Hozzáadva (2010-04-06, 09:01)
---------------------------------------------
Elnézést a dupla melóért! De a nagy hévben, hogy sikerült frissíteni, és hogy milyen jó lett, átsiklottam a divx beállításokon a menüben. Csak azokat a dolgokat állítottam, amiket régebben is(képformátum 16:9-re és a felskálázás). Később vettem észre, hogy a divx felirat pozicióját is lehet állítani, és a -30-as hibátlan.
De azért kipróbálom ezt is, hogy informálni tudjalak, hogy ennek a firmware-nek a felirat pozicionálása alapon is jó e? Gondolom azért érdekel ezen firmware milyensége, hogyha másnak is akad ilyen problémája, akkor neki már helyesen tudd pozicionálni.

Még1x kösz a dupla melót! Kipróbálom és értesítelek!

Hozzáadva (2010-04-06, 09:39)
---------------------------------------------
Bocs a kettős válaszért, csak nem vettem észre, hogy a 2. oldalra csúszott a válaszom, és írtam még1x.

Na felraktam a 2. firmware-t amit küldtél, de az nem jól pozicionálja alapból a feliratot, mert nagyon lenn van. De a +10-re állítva annyit tol fel, hogy így is jó helyre kerül.

Azt vettem még észre, nem tudom, hogy ez az új firmware-nek köszönhető e, hogy nekem a gyárival a dvd elején lévő kijelző időnként villogott. Most ezt nem teszi.

THX

 
ProbertDátum: Szombat, 2010-04-24, 20:49 | Üzenet # 15
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 7
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia!
Bocs, hogy megint zavarkodom!
Annyi kérdésem lenne, hogy a Pioneer DV-350S típushoz tudsz firmware-t?
Egy barátomnak szeretném megcsinálni a frissítést. Vagy ennél a típusnál nincs értelme? Mert az a problémája, hogy bizonyos lemezeket, amiket eddig lejátszott, azt most nem teszi hibátlanul. Elég érzékeny az újraírható DVD-kre is. Valamint a saját maga által készített DVD-ket avi-ból esetenként fekete-fehérben játssza le.
 
Riddick buhera » DVD lejátszók és házimozirendszerek » Pioneer » Pioneer DV-220
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés:


Copyright MyCorp © 2024Ingyenes honlapszerkesztő - uCoz